Волонтери Корпусу Миру відвідали заняття кафедри міжнародних економічних відносин

Два волонтери Корпусу миру відвідали заняття в групах першого та четвертого курсів спеціальності “Міжнародні економічні відносини” з метою презентації студентам міжнародної перспективи. Волонтери мають досвід роботи в міжнародній економіці та бізнесі, що дозволило їм зробити вклад у формування загального уявлення у студентів про американську зовнішню політику та торгові відносини зі світом.

Доцент кафедри міжнародних економічних відносин ННІ бізнес-технологій «УАБС» О.М. Замора запросила пана Сан-Еу Лана та пана Вінні Танга, двох добровольців Американського Корпусу Миру, на заняття з «Країнознавства» та «Дипломатичної підтримки міжнародного бізнесу». Іноземні гості розповіли про американську зовнішню політику та торгівельні відносини зі світом, а також про активну громадську позицію та її роль в цих питаннях.

Волонтери мають міжнародну економічну та бізнес освіту, що дозволило їм за допомогою професійного підходу докласти цікавої інформації до загального уявлення студентів. Студенти мали корисну можливість мовної практики з носіями мови. Також у них була можливість запитати справжніх американських громадян про перспективи, які вони і їхні співвітчизники мають відносно політичних рішень, прийнятих американським урядом. Найбільший інтерес викликала дискусія за деякими історичними питаннями, такими як Ірак чи розвиток міжнародного бізнесу.