Візит завідувача кафедри університету Мішкольца (Угорщина) до ННІ БТ “УАБС”

12-13 вересня 2019 року відбувався візит до Сумського державного університету завідувача кафедри університету Мішкольца та Генерального секретаря Асоціації банків Угорщини Левенте Ковача (Levente Kovács). Він входить до керівництва багатьох європейських та міжнародних професійних організацій у сфері фінансів, має понад 100 наукових та методичних публікацій, а також працює у редакційних колегіях наукових журналів кількох країн.

Професор Левенте Ковач прочитав ряд лекцій для студентів спеціальності «Облік і оподаткування» ННІ БТ “УАБС”. Крім того, відбулися його зустрічі із керівництвом Сумського державного університету за результатами яких остаточно досягнуто домовленості щодо роботи Левенте Ковача (за сумісництвом) на кафедрі бухгалтерського обліку та оподаткування.

Посилення зв’язків з представниками академічної спільноти Угорщини створює додаткові можливості для розвитку англомовних освітніх програм кафедри, активізації міжнародної мобільності викладачів та студентів, а також для участі співробітників кафедри  бухгалтерського обліку та оподаткування у грантових проектах.