Участь доцента кафедри іноземних мов ННІ БТ УАБС Ляшенко Ірини Володимирівни у підвищенні професійного зростання

Більше місяця проходила серія тренінгів підвищення професійної кваліфікації від TESOL Ukraine. Доцент кафедри іноземних мов ННІ БТ УАБС Ляшенко Ірина Володимирівна взяла участь в онлайн інституті «Основи викладання онлайн» (30 академічних годин), який проводився з 19 листопаду по 22 грудня 2020 року і охопив такі актуальні теми для практичного застосування, як “Комунікативні стратегії викладання мови для онлайн-класу», «Заохочення критичного мислення в Інтернет-класі», «Оцінювання онлайн», «Як провести урок читання в Інтернеті», «Парна і групова робота онлайн», «Як провести урок аудіювання в онлайн», «Як користуватися графічними органайзерами онлайн». Заняття проводили Венді Фінлейсон і Шон Хікс, співробітники Державного департаменту США.