Участь аспіранта кафедри міжнародних економічних відносин у проекті ПРООН «Он-лайн освіта задля сталого розвитку»

16 серпня 2019 року аспірант кафедри міжнародних економічних відносин Пономаренко Оксана Сергіївна взяла участь у проекті «Он-лайн освіта задля сталого розвитку», організатором якого став ПРООН за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.
В рамках проекту Програми розвитку ООН «Он-лайн освіта задля сталого розвитку» було проведено першу відкриту зустріч зацікавлених сторін «Он-лайн освіта зі сталого розвитку для громадянського суспільства».
Партнером у виконанні проекту для громадських активістів став відкритий університет Майдану (ВУМ).
Було зібрано представників бізнесу, науковців та громадськості, на заході відбулося обговорення ряду актуальних питань:
–  представлення нового проекту ПРООН «Он-лайн освіта задля сталого розвитку», що має на меті покращити доступ до освіти в галузі сталого розвитку;
–  розробка в робочих групах програми прототипу он-лайн курсу для громадських активістів за напрямками економіка, екологія та суспільство.
– презентація програми та напрацювань курсу.
За результатами робочої зустрічі було представлено прототипи трьох модулів: економіка, суспільство та біосфера нового он-лайн курсу зі сталого розвитку ПРООН в Україні. Спікерами на тренінгу виступили координатор проекту ВУМ online Остап Стасів, співзасновник Change Agency. Responsible Future Клавдія Шевелюк та блогер Маріанна Бойко.