Зустріч студентів старших курсів ННІ БТ «УАБС» із представниками НБУ.

19 жовтня 2019 р.  у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбулася зустріч студентів старших курсів ННІ БТ «УАБС» із представниками НБУ – заступником Голови Національного банку України Романом Борисенком та фахівцем Департаменту відкритих ринків Оленою Піддубняк.

Роман Борисенко є випускником Української академії банківської справи 2001 року за спеціальністю «Банківська справа», а в нинішній час він є представником Експертної ради роботодавців зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» в Сумському державному університеті.

Для студентів старших курсів ННІ БТ «УАБС» Борисенко Р.М. виступив із темою: “Поточний стан реформи банківського сектору: чого очікувати цього та наступного року?”, а фахівець Департаменту відкритих ринків Олена Піддубняк – із темою «Ситуація на валютному ринку. Лібералізація валютного регулювання».

Як завжди високопрофесійна робота фахівців Національного банку України у поширенні нових «візій» центрального фінансового регулятора країни!

Дякуємо Заступнику Голови НБУ Борисенко Роману за наставницькі та мотиваційні меседжі! А також, фахівцю Департаменту відкритих ринків Олені Піддубняк за змістовне пояснення новацій у регламентації валютного регулювання НБУ!

Щиро дякуємо за фаховість та відкритість!