Підвищення кваліфікації викладача кафедри іноземних мов ННІ БТ «УАБС» СумДУ У Латвії

З 14 по 25 серпня 2019 року викладач-стажист кафедри іноземних мов ННІ БТ «УАБС» СумДУ Закусило Вікторія взяла участь у літній школі «Cultural Aspects of Latvian Language» («Культурні аспекти латвійської мови») у Ризькому технічному університеті (РТУ), Латвія.

На отримання гранту для участі у літній школі «Культурні аспекти латвійської мови» до РТУ надійшло понад 400 заявок магістрантів, молодих науковців, аспірантів з усієї Європи, серед яких 280 з України. Організаторами ж було відібрано лише 9 стипендіатів з таких країн: Грузія, Фінляндія, Греція, Південна Корея, Казахстан та четверо представників із України.

Протягом двох тижнів учасники отримували базові знання з історії та культури Латвії, ознайомилися із системою вищої освіти Латвії, взяти участь у семінарах та дискусіях, тематичних воркшопах, та інтенсивному мовному курсі з латвійської мови. По закінченню літньої школи усі отримали сертифікат учасника літньої школи «Культурні аспекти латвійської мови».

«Літня школа «Культурні аспекти латвійської мови» була для мене чудовою можливістю відкрити для себе ще одну нову країну, дізнатися про культуру та традиції Латвії, спробувати себе у вивченні латвійської мови, дізнатися про систему вищої освіти Латвії та завести нові знайомства. Два тижні в РТУ – це чудова організація літньої школи, насичена програма, захоплюючі лекції та майстер класи, цікаві завдання для проектної роботи та продуктивна робота в інтернаціональній команді, прекрасні екскурсії та походи, відмінне спільне проведення часу разом із учасниками літньої школи. А ще – це Балтійське море, пляж, сонце та відмінний настрій!» – ділиться враженнями Вікторія Закусило.