Вітаємо учасників ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з обліку і аудиту

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1247 від 27.11.2015 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 н. р.» та з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання на базі Тернопільського національного економічного університету 11-13 травня 2016 року проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

В олімпіаді взяли участь студенти з 73-х провідних вищих навчальних закладів України (133 учасники).

Під час проведення олімпіади учасники розв’язували письмові практичні та тестові завдання, що охоплювали дисципліни: „Фінансовий облік”, „Управлінський облік”, „Аналіз господарської діяльності”, „Аудит”. Тестові завдання виконувалися студентами у залі електронних ресурсів з використанням програми для комп’ютерного тестування MyTest.

Студентки Гололобова Наталія Василівна (ОА-21) та Семенець Ірина Олександрівна (МОА-51) зайняли в загальному рейтингу відповідно 23 і 38 місця.

Інформацію підготувала
доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
Бурденко І.М.