Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з економічної кібернетики

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 27.11.2015 р. № 1247 переможці І туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економічна кібернетика» Миненко Сергій (ЕК-22) та Клімов Сергій (ЕК-32) взяли участь у ІІ етапі, який відбувався у Львівському навчально-науковому інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» з 20 по 22 квітня.

В олімпіаді взяли участь 72 студенти з 35 вищих навчальних закладів України. Серед рекордної кількості учасників цього року студенти 4-го та 3-го курсів спеціальності «Економічна кібернетика» не тільки зайняли 12-те та 20-те місце з загальному рейтингу, продемонструвавши високий рівень підготовки, але й стали переможцями: Миненко Сергій в номінації «Відмінне знання методів економічного моделювання» та Клімов Сергій в номінації «Найкращий аналітик».

Підготувала студентів до олімпіади та взяла участь в роботі поважного журі професор кафедри економічної кібернетики Кузьменко Ольга Віталіївна.

kek-29-04-2016-1 kek-29-04-2016-2 kek-29-04-2016-3

Інформацію підготувала