Чергова перемога студентки УАБС на Всеукраїнському рівні

Диплом третього ступеня у II-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Страхова справа» в Житомирському державному технологічному університеті

14-15 квітня 2016 р. на базі Житомирського державного технологічного університету відбувся 2-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Страхова справа». Для участі в олімпіаді надійшло 66 заявок від студентів 39 провідних вищих навчальних закладів України.

Наш навчальний заклад представляла студентка обліково-фінансового факультету Бочкарьова Тетяна Олександрівна (Ф-22), яка продемонструвала високий рівень фахової підготовки. Протягом трьох годин напруженої роботи учасникам олімпіади було запропоновано відповісти на тестові завдання двох рівнів та розв’язати актуальні страхові задачі.

До складу журі також було запрошено к.е.н., старшого викладача кафедри фінансів Роєнко Вікторію Володимирівну.

За результатами змагань Бочкарьова Т. О. нагороджена дипломом ІІІ-го ступеня та сертифікатом ТДВ СК «Професійне страхування» на отримання полісу добровільного страхування від нещасних випадків або добровільного страхування подорожуючих за кордоном.

Кафедра фінансів щиро вітає Бочкарьову Т. О.,дякує їй за примноження її досягнень та бажає нових творчих звершень та перемог!

fin_073.JPG fin001_db fin002_71

Інформацію підготувала
к.е.н., старший викладач кафедри фінансів
Роєнко В.В.