Навчально-науковий інститут бізнесу, економіки та менеджменту
СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Наша Поліна Родіонова дала прес-конференцію для журналістів області

28 жовтня 2013 року в обласному прес-клубі відбулася прес-конференція з дворазовою чемпіонкою світу зі стрільби з лука серед юніорів у складі збірної України, майстром спорту міжнародного класу, студенткою нашої академії Поліною Родіоновою та її тренером, заслуженим тренером України Сергієм Валентиновичем Родіоновим.

Поліна поділилася враженнями від останнього чемпіонату, який відбувся у Китаї, розповіла про напружену боротьбу зі своїми основними конкурентками з Кореї, в яких українки буквально “вирвали” перемогу. Основні серії переможця не визначили – 213:213. А в перестрілці сильнішими виявилися наші співвітчизниці – 29:28.

Нагадаємо: взимку 2012 року спортсменка теж виграла чемпіонат світу, який відбувся у Лас-Вегасі. Раніше Поліна вигравала різні всеукраїнські та міжнародні турніри.

Як стало відомо з розповіді, дівчина займається стрільбою з п’ятого класу. Уже через півроку тренувань вона брала участь у чемпіонаті України, а через рік виграла срібло. Її тренер – рідний дядько, Сергій Валентинович Родіонов, заслужений тренер України. Раніше Поліну тренувала її мати – Наталія Валентинівна Родіонова, майстер спорту міжнародного класу, заслужений тренер України. А ще раніше дівчина серйозно займалася спортивними танцями, навіть виграла чемпіонат України.

Поліна – багатогранна особистість: вона вільно володіє англійською мовою, любить музику, гарно фотографує, в соціальних мережах спілкується з друзями з усього світу. Проте вільного часу в дівчини обмаль, адже для неї сьогодні існує два пріоритети: спорт і навчання.

Про свою вихованку, найцікавіші змагання та про численні проблеми в організації вітчизняного спорту розповів журналістам тренер Поліни – Сергій Родіонов.

І юна чемпіонка, і її тренер підкреслили, що Українська академія банківської справи Національного банку України, де навчається Поліна, завжди підтримує знамениту спортсменку як в навчанні, так і в спортивній діяльності. Символічно, що останню блискучу перемогу на чемпіонаті світу П. Родіонова виграла з луком, подарованим їй саме академією.

На початку наступного року в Легкоатлетичному манежі УАБС НБУ планується провести чемпіонат України зі стрільби з лука в закритому приміщенні.

Чемпіонка та її тренер відповіли на численні запитання журналістів.