Виставка декоративної флюорестичної графіки “Хитросплетіння (співпадіння)”

Відкриття проекту Марини Феноти відбулося 22 квітня о 17:00

Марина Фенота (1987), Суми – закінчила Вище училище мистецтв та культури ім. Д.С. Бортнянського, відділ декоративно-прикладного і образотворчого мистецтва. Марина Фенота – постійний учасник ленд-арт симпозіумів, стріт-арта в Сумах, різноманітних молодіжних ініціатив у галузі сучасного альтернативного мистецтва. Основний напрямок у творчості художниці – декоративна графіка, живопис, який флюорестує, скульптура, перфоманс, вироблення прикрас.

Хитросплетіння (Співпадіння) – це пошук художниці таємних зв’язків усього з усім, намагання розкрити “невипадковість випадковості”. Адже людство живе у хитросплетінні видимих та невидимих зв’язків між істотами, світами, континентами, культурами.

Як кожен значний художник, Марина Фенота створює власну реальність навколо себе. Усе зображене на її графічних роботах – інші світи, планети, пейзажі та істоти. Цього разу вона повертає глядача до міфологічних витоків людської культури, забарвлюючи їх етнічними подробицями. Основними темами представлених робіт є всесвіт, медитація, природа у її незайманому вигляді, міфічні істоти та епічні персонажі.

На виставці художниця представила графічні роботи, які флюорестують у темряві. Вони виконані в авторській декоративній манері, часом виявляючи вплив східної естетики. Високо деталізовані зображення роблять уявний світ майже реальним.