Директор ННІ БТ «УАБС» Ірина Д’яконова прочитала відкриту лекцію на тему: «Управління особистими фінансами: 5 головних правил на шляху до фінансового добробуту»

25 лютого на запрошення книгарні «Є» директор ННІ БТ «УАБС» Ірина Д’яконова прочитала для жителів міста відкриту лекцію на тему «Управління особистими фінансами: 5 головних правил на шляху до фінансового добробуту». Ірина Іванівна порушила важливі питання, що стосуються основ фінансової грамотності. Серед них:

• Чи справді гроші люблять лік?
  • Чому вміння розпоряджатися фінансами важливе не лише для бізнесмена, а й для пересічної людини?
  • Як ефективно управляти особистими доходами і видатками?
  • Які прості правила допоможуть досягти фінансового добробуту?

За словами учасників заходу спілкування виявилося напрочуд позитивним, цікавим та взаємомотивуючим.

Декілька важливих інсайтів за результатами лекції:

1. Тема управління особистими фінансами цікава і корисна для широких верств населення.
  2. Саме люди похилого віку найбільше потребують підтримки і допомоги в питаннях фінансового планування.
  3. Молодь найбільше потребує практичних та персоніфікованих порад щодо використання послуг фінансового ринку в Україні сьогодні.

Деталі на сайті Книгарня

Відтворити відео