X Всеукраїнська науково-практична конференція “Проблеми і перспективи розвитку банківської системи України” (22-23 листопада 2007 року)

22-23 листопада 2007 р. у Державному вищому навчальному закладі “Українська академія банківської справи Національного банку України” відбулася X Всеукраїнська науково-практична конференція “Проблеми і перспективи розвитку банківської системи України”.

Традиційно метою конференції стало фахове обговорення ключових питань сучасного стану банківської та фінансово-кредитної систем, виявлення та вирішення тенденцій і проблем їх розвитку.

За підсумками роботи конференції розроблені рекомендації щодо прийняття правових, економічних та управлінських рішень з метою підвищення ефективності діяльності банківської системи в контексті розвитку економіки України

У роботі Х Всеукраїнської науково-практичної конференції “Проблеми і перспективи розвитку банківської системи України“ взяли участь понад 190 осіб, в тому числі фахівці Національного банку України, провідних банків України, наукових та аналітичних
установ, вищих навчальних закладів Києва, Харкова, Дніпропетровська, Львова, Донецька, Севастополя, Сімферополя, Одеси, Черкас, Полтави, Тернополя, Сум, а також науковці з Білорусі та Німеччини.

На пленарному і секційних засіданнях виступили з доповідями і взяли участь в обговоренні понад 120 науковців і фахівців-практиків, серед яких – академік НАН України, понад 20 докторів наук, професорів.

Тематично роботу конференції було зосереджено на таких основних питаннях:

• Сучасний стан та перспективи розвитку банківської системи в контексті економічного розвитку держави (секція 1).
  • Грошово-кредитна політика у сприянні економічному зростанню (секція 2).
  • Математичні моделі та інформаційні технології в сучасній економіці (секція 3).