Краєзнавча конференція учнівської молоді Історія розвитку банківської справи на Сумщині 11.06.2012

11 травня в науковій бібліотеці Академії відбулась краєзнавча конференція учнівської молоді “Історія розвитку банківської справи на Сумщині” в межах обласного освітнього проекту “Рідна Сумщина”.

Організатором конференції виступив Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, партнерами: ДВНЗ “Українська академія банківської справи Національного банку України” та ПАТ АБ “Столичний”. В пленарному та секційних засіданнях прийняли активну участь 50 школярів, які представляли всі райони нашої області, фахівці та науковці академії, інших ВУЗів області.

Перед учасниками виступили також ректор ДВНЗ “УАБС НБУ” Анатолій Єпіфанов, в.о. начальника управління освіти і науки обласної державної адміністрації Ігор Козолуп, директор ПАТ АБ “Столичний” Галина Шульженко.

Перед початком конференції її учасникам була запропонована екскурсія по науковій бібліотеці Академії та перегляд виставки історичних експонатів та документів: “Сумщина банківська”.