Випускник кафедри серед найкращих у світів за результатами іспиту Міжнародної організації АССА

28 Жовтня 2019 року випускник Української Академії Банківської Справи НБУ (спеціальність «облік і аудит») Костянтин Мізюн отримав нагороду від престижної міжнародної організації АССА, (Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів) за найвищий набраний бал (71%) серед всіх студентів АССА на території Словацької Республіки з екзамену Стратегічна Звітність в Бізнесі.

Екзамен був частиною грудневої сесії АССА 2018 року та відноситься до групи найвищого професійного рівня екзаменів. Про результати щодо рейтингу Костянтину повідомили аж у жовтні цього року та запросили на урочисту церемонію вручення дипломів АССА в Братиславі.

Костянтин був першим в сусідній Словаччині та 18-й в цілому світі, що є достатньо високим досягненням нашого випускника, який навчався на кафедрі бухгалтерського обліку та аудиту.

Закінчивши Академію Костянтин вступив до лав студентів АССА вже під час його працевлаштування в міжнародній аудиторській фірмі КПМГ Україна.

До теперішнього моменту він успішно склав 10 з 13 екзаменів програми, та йому залишились найважчі, на думку випускника, – поглиблений аудит, поглиблене управління операційною діяльністю підприємств, та стратегія і лідерство в бізнесі.

Зараз Костянтин працює в міжнародній фірмі Johnson Controls International та посідає посаду Старшого Внутрішнього Аудитора.

Більше інформації щодо міжнародної організації АССА наші студенти можуть знайти на офіційному веб-сайті: https://www.accaglobal.com

Щодо випускника, ви можете завітати на його LinkedIn профайл, та в разі необхідності запитати корисні поради щодо кар’єри та вивчення АССА: https://www.linkedin.com/in/kostiantyn-m-6b4b6869/