Викладачка кафедри стала ментором проєкту «Переосмислення педагогіки з метою впровадження освіти для сталого розвитку» в м. Гродно, Білорусь

У період з 07 по 12 жовтня 2019 р. доцент кафедри міжнародних економічних відносин Надія Костюченко взяла участь у семінарі в рамках проєкту EDU BUP «Переосмислення педагогіки з метою впровадження освіти для сталого розвитку», організованому в м. Гродно (Білорусь) Балтійською програмою університетів у співпраці зі Шведським міжнародним центром освіти для сталого розвитку (SWEDESD).

Семінар зібрав 47 викладачів зі Швеції, Латвії, Литви, Польщі, Білорусі та України, і став заключним етапом проєкту, на якому учасники представили свої «проєкти змін» задля сталого розвитку. Надія Костюченко долучилась до проєкту в якості ментора.