Викладачі ННІ БТ “УАБС” прийняли участь в обласному конкурсі проєктів “Stop COVID-19”

11 червня 2020 року у стінах Сумської обласної державної адміністрації відбулося урочисте нагородження учасників обласного конкурсу STOP COVID-19. Серед 12 конкурсних робіт, що ввійшли в фінальну чистину відбору – 6 – це роботи науковців СумДУ.

Приємно відмітити, що серед переможців також і проект ННІ БТ “УАБС” під керівництвом директора інституту Д’яконової Ірини Іванівни та викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування Пахненко О. М., Бухтіарової А. Г., Мордань Є. Ю. та Семенога А. Ю. на тему “Освітня онлайн-програма для молоді “Цифрові фінансові послуги”.

Членом конкурсної комісії цього конкурсу був д.е.н., професор Петрушенко Ю. М., який під час нагородження переможців наголосив на необхідності проведення не тільки конкурсу, але і реалізації цих проектів. Голова ОДА Грищенко Р. С. пообіцяв сприяти цьому процесу.