Вітаємо з успішним захистом кандидатської дисертації Воронцову Анну Сергіївну!

02 березня 2018 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 55.051.06 Сумського державного університету відбувся успішний захист дисертаційної роботи наукового співробітника кафедри міжнародної економіки Воронцової Анни Сергіївни.

Воронцова Анна Сергіївна, науковий співробітник кафедри міжнародної економіки ННІ БТ «УАБС» Сумського державного університету захистила дисертацію на тему «Фінансове забезпечення розвитку системи освіти впродовж усього життя» на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит.

Науковий керівник – Петрушенко Юрій Миколайович, доктор економічних наук, доцент, завідувач кафедри міжнародної економіки ННІ БТ «УАБС» СумДУ.

Офіційні опоненти:

• доктор економічних наук, доцент, Козарезенко Людмила Володимирівна, Київський національний торговельно-економічний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри фінансів;
  • кандидат економічних наук Чекаловська Галина Збиславівна, Тернопільський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, викладач кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу

Керівництво та співробітники Навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету вітають здобувача з успішним захистом дисертаційної роботи!

zah2.JPG zah3.JPG zah4.JPG zah5.JPG