Виставка «Твоя кар’єра» в ННІБТ «УАБС»

22 лютого 2017 року в ННІБТ «УАБС» відбулася виставка «Твоя кар’єра», яка мала на меті зорієнтувати студентів у особливостях сучасного ринку праці та сприяти їхньому працевлаштуванню.

З метою сприяння працевлаштуванню випускників, адаптації майбутніх фахівців до сучасних вимог роботодавців, а також  формування тісних, суспільно значимих традицій співпраці бізнесу та освіти у ННІ БТ «УАБС» відбулася виставка «Твоя кар’єра». У виставці взяли участь банківські установи та підприємства міста, зокрема ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», ПАТ «Державний ощадний банк України», ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК», ПАТ «УкрСиббанк», АТ «ОТП БАНК», ПАТ «МЕГАБАНК», страхова компанія АХА, компанія EFSOL та інші.

На зустріч із потенційними роботодавцями прийшли більше ста студентів ННІБТ «УАБС», що навчаються на четвертому та п’ятому курсах.

Студенти отримали можливість поспілкуватися з потенційними роботодавцями, HR-менеджерами, а отже познайомитися з людьми, які приймають рішення про прийом на роботу того чи іншого кандидата, дізнатися про особливості роботи з «перших вуст» та отримати інформацію про наявні вакансії, вимоги та винагородження.

Крім того, студенти мали можливість відвідати майстер-класи.

Ігор Чернявський, директор Сумської філії ПАТ «ПриватБанк», розповів про вимоги та виклики для сучасної молоді, про необхідність саморозвитку.

Директор персоналу компанії CustomPCSoftware Євген Дмитрієв поділився зі студентами секретами складання резюме та підготовки до співбесіди.

Цікавою та корисною була розмова із випускником УАБС, наразі керівником проектів Владиславом Домбровським про сучасну освіту та навички, які потрібно розвивати, щоб бути конкурентоспроможним на рику праці не лише сьогодні, а й за п’ять чи десять років.

Звичайно, не всі студенти, що відвідали виставку визначилися з майбутнім місцем роботи, але за відгуками як роботодавців, так і студентів такі зустрічі є дуже корисними.

IMG_8243.JPG IMG_8281.JPG IMG_8231.JPG IMG_8255.JPG IMG_8292.JPG IMG_8305.JPG