Навчально-науковий інститут бізнесу, економіки та менеджменту
СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

В легкоатлетичному манежі відбулася академіада з настільного тенісу серед студентів ННІБТ «УАБС»

16-17 червня 2016 року у легкоатлетичному манежі ННІБТ «УАБС» відбулася академіада з настільного тенісу

У змаганнях взяли участь студенти різних факультетів та спеціальностей. За перемогу змагалися 16 дівчат та 24 юнаки. До фіналу увійшли найсильніші. За підсумками академіади серед дівчат перше місце посіла Ірина Лучко (група БС-33), друге місце виборола Марина Семенець (група ЕК-42), третє місце зайняла Яна Пушкалова (група Ф-42).

Серед юнаків переможцем став Тарас Балицький (група МП-52), срібну нагороду отримав Олександр Шабовта (група БС-52), бронзовим призером став Валерій Кошарний (група МЕ-31).

Змагання провів старший викладач Валентин Вікторович Вербицький.

Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями.