В Інституті бізнес-технологій «УАБС» СумДУ відбувся семінар «Особливості освітньої та наукової діяльності в університетах США»

31 серпня 2018 року в Інституті бізнес-технологій УАБС СумДУ відбувався міжкафедральний семінар  «Особливості освітньої та наукової діяльності в університетах США». Проводила семінар Світлана Коміссарук, професор Колумбійського університету (м. Нью-Йорк), що входить до відомої «Ліги плюща» восьми найстаріших університетів США. В даний час Світлана Коміссарук працює на посаді професора кафедри міжнародних економічних відносин СумДУ.

На семінарі були висвітлені питання організації навчальної діяльності та наукових досліджень, що дозволяють американським університетам бути лідерами рейтингів провідних освітніх та наукових закладів світу. Більшість питань семінару викликали жваву дискусію в учасників.

Також 01-02 вересня 2018 року Світлана Коміссарук провела тренінг “Психологія ефективного бізнесу” для представників малого та середнього бізнесу м. Суми та Сумської області. Тренінг проводився за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку в рамках ініціативи “EU4Business” Європейского Союзу на базі Центру інформаційної підтримки бізнесу м. Суми.