Участь викладачів та студентів ННІ БТ «УАБС» в програмі академічної мобільності

В рамках міжнародної академічної мобільності на основі підписаного Меморандуму викладачі та студенти ННІБТ «УАБС» в період з 28.10.2019 по 05.11.2019 прийняли участь в програмі підвищення кваліфікації на тему: «Сучасні методи навчання, науково-педагогічний розвиток, дистанційна освіта та міжкультурна комунікація в системі загальноєвропейського освітнього простору», що відбулась в м.Прага, Чеська республіка, на базі Метрополітного університету Прага.

Академічна програма мобільності охоплювала серію лекцій та практичних тренінгів з таких напрямків:

• міжнародний бізнес (тьютори: Лея Мельнікова PhD,Ярослав Галик PhD, MBA);
  • міжнародні відносини та Европейські студії (тьютори: doc Мет Рихард Браун PhD);
  • ризик-менеджмент (тьютор: Ондре Карасек PhD)
  • монетарна політика Народного Банку Чеської Республіки (тьютор:Владимир Колман PhD)
  • туризм і готельний бізнес (тьютор: Джозеф Абрахам PhD);
  • сучасні технології викладання іноземної мови (тьютори: Романа Ванчакова,  Ян Ханка);
  • круглий стіл з представниками кафедри Міжнародних відносин, Міжнародної торгівлі та європейських студій, Медіо комунікацій, кафедри іноземних мов щодо міжкультурної та міжнародної співпраці між ВНЗ у розрізі програми Erasmus+ (тьютори: Яна Берускова, Павліна Кехлерова)

Кожен учасник програми академічної мобільності отримав сертифікат та незабутні спогади та емоції від чарівного міста Прага.