Участь викладача кафедри Бухтіарової А.Г. у проекті міжнародного молодіжного обміну «Digital You(th)» у рамках програми Erasmus+

З 01.09.19 по 12.09.19 року кандидат економічних наук, старший викладач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Бухтіарова Аліна Геннадіївна прийняла участь у проекті міжнародного молодіжного обміну «Digital You(th)», який фінансується програмою Європейського Союзу «Еразмус +» за сприяння неурядової громадської організації «Молодіжний мікс» (Вірменія) та «Bildung Und Kultur EV» (Німеччина).

«Digital You(th)» – це 10-денний проект молодіжного обміну, заснований на підході до об’єднання неформальної освіти у сфері підприємництва цифрових інструментів та культурного навчання.

Основними завданнями проекту були:

– підвищення рівня цифрової та підприємницької грамотності учасників;

– представлення найбільш затребуваних цифрових інструментів, що підтримують просування бізнесу;

– розвиток вміння та компетентності учасників у різних сучасних цифрових інструментах;

– збагачення навичок та компетентностей учасників у сфері підприємництва;

– надання можливості учасникам отримати більше шансів на кращу роботу шляхом розвитку своїх конкурентних переваг;

– сприяння взаєморозумінню, міжкультурному дискурсу, соціальній приналежності та єдності між молоддю в різних країнах тощо.

Проект ґрунтувався на неформальному освітньому підході, методи забезпечували активну участь молоді, молодіжних лідерів та надихали їх через творчу діяльність. Проект зібрав 40 учасників з Німеччини, Іспанії, Португалії, Франції, Вірменії, Грузії, України та Молдови..

Після завершення молодіжного обміну всі учасники отримали YouthPass сертифікат, в якому зазначено їх участь та розроблені компетенції.