Участь професора ННІ БТ “УАБС” Савченка Т. Г. в освітніх заходах із фінансової грамотності в Угорщині

На запрошення Асоціації банків Угорщини, завідувач кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування Сумського державного університету Тарас Савченко 03-05 березня взяв участь у шостому Європейському тижні грошей в Угорщині.

У межах даного тижня проводились ряд навчально-інформаційних заходів спрямованих на підвищення рівня фінансової грамотності школярів та студентів, а також відбувався обмін досвідом у даній сфері між представниками різних країн; зокрема, Савченко Т. Г.:

• 04 березня виступив з доповіддю щодо прозорості та фінансової грамотності у фінансовому секторі України; а також провів перемовини з керівництвом економічного факультету Університету Мішкольца, зокрема деканом, професором Mariann Veres Somosi;
  • 05 березня виступив із доповіддю на конференції присвяченій розвитку фінансових технологій, яка проводилась в Університеті м. Печ;
  • отримав відзнаку Асоціації банків Угорщини за розвиток українсько-угорської співпраці у сфері фінансової освіти.

Участь у даних заходах сприяє підтриманню та подальшому розвитку наукових зв’язків з представниками академічної спільноти Угорщини та формує додаткові можливості для міжнародної мобільності викладачів та студентів, а також для активізації участі співробітників СумДУ у грантових проектах.