Участь доцента кафедри іноземних мов ННІ БТ “УАБС” у ІІІ Зимовій школі Української асоціації дослідників освіти «Європейські індикатори якості освітніх досліджень»

Неперевершеними за цінністю знань сучасних вимог до якісної європейської освіти і яскравими культурними і освітніми подіями відбулась ІІІ Зимова школа Української асоціації дослідників освіти «Європейські індикатори якості освітніх досліджень», 27 січня- 01 лютого 2020 р., у межах проекту ЄС Еразмус+ напрям Жан Моне, у якій взяла участь доцент кафедри іноземних мов ННІ БТ “УАБС” Ляшенко Ірина. Блискучі виступи провідних лекторів-тренерів з міжнародним досвідом наповнили багаж знань вагомою сучасною інформацією про головні характеристики якісної освіти за європейськими показниками, а саме: університетські рейтинги, успішне написання грантових пропозицій і наукових публікацій, підходи до оцінювання у міжнародних порівняльних дослідженнях, Європейські стандарти акредитації освітніх програм, та інше. Участь у таких заходах рушить до високого рівня професійного розвитку і усвідомленого бажання змінювати національну освіту на краще.

Більше інформації тут.