СумДУ став партнером в проведенні Першої віртуальної міжнародної конференції зі сталої освіти SEVIC 2020

Запрошуємо Вас 11-13 грудня 2020 року взяти участь у Першій віртуальній міжнародній конференції зі сталої освіти SEVIC 2020 (sevic.org), організованій Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та ГО “Орієнтири сталого розвитку” (м. Івано-Франківськ) за партнерської участі нашого Університету. Дуже цікаві та відомі спікери. Заплановано видання збірника тез. Робоча мова конференції – англійська.

Віртуальний формат Конференції на платформі Cisco WebEx включатиме інтерактивні пленарні засідання та паралельні сесії для поглибленого обговорення актуальних проблем домашньої, початкової, середньої та вищої освіти й навчання впродовж усього життя. Метою конференції є:

1. підвищення глобальної та національної обізнаності про виклики сталого розвитку та вирішальну роль освіти як ключового чинника успішного досягнення всіх цілей сталого розвитку;
  2. підвищення обізнаності про наявні європейські й глобальні ініціативи та практики, які мають відношення до сталої освіти;
  3. внесення проблем української системи освіти на порядок денний зацікавлених сторін ЄС та України в галузі сталого розвитку освіти;
  4. об’єднання розмаїття світового досвіду у сфері освіти для змін з метою підвищення якості освіти.

Заплановано проведення трьох вебінарів, присвячених актуальним питанням медіаграмотності, академічної доброчесності та ролі ІКТ у забезпеченні сталої освіти.

Робоча мова конференції – англійська. Участь для співробітників та аспірантів СумДУ – безкоштовна.

Детальну інформацію Ви знайдете в Інфолисті (Call for Participation) або на сайті конференції: http://sevic.org/.