Щиро вітаємо магістрів – випускників УАБС 2020 року!

14-15 січня 2020 року в Навчально-науковому інституті бізнес-технологій «УАБС» відбулася урочиста подія – вручення дипломів випускникам-магістрам.

У святковому залі директор інституту Ірина Іванівна Д’яконова вручила дипломи магістрів випускникам спеціальностей: «Фінанси, банківська справа і страхування», «Облік і оподаткування», «Міжнародні економічні відносини», «Економічна кібернетика». Цього року диплом «магістра» отримали 110 випускників денної форми навчання та 78 випускників заочної форми навчання. Відзначимо, що 17 із них отримали диплом з «відзнакою».

З вітальним словом до випускників звернулася Ірина Іванівна Д’яконова, яка привітала магістрів із закінченням навчання в інституті та побажала нових звершень, цікавих відкриттів та процвітання. Інститут завжди тримає міцний зв’язок із випускниками і цьогорічних магістрів запрошує продовжити наукову діяльність в аспірантурі.

Слова привітання з побажаннями щасливого професійного, особистого життя пролунали від завідувачів випускових кафедр, які побажали успіхів і професійних звершень випускникам кафедр.

За традицією на закінчення урочистостей відбулася фотосесія магістрів з керівництвом та викладачами на пам’ять про цю важливу подію як для кожного випускника, так і для інституту.

УАБС пишається своїми випускниками! Шановні випускники! Вітаємо вас з цією знаменною подією у вашому житті, бажаємо вам великих трудових успіхів, сімейного добробуту та благого процвітання нашої України.