Ще один проект СумДУ підтриманий програмою Еразмус+ Польщі в 2020 р.

Другий проект СумДУ підтриманий програмою KA205 – Strategic Partnerships Youth Національної Агенції Еразмус Польщі в 2020 р., зайнявши за оцінкою міжнародних експертівперше місце серед 93 поданих проектних заявок

За результатами конкурсного відбору за програмою KA205 – Strategic Partnerships Youth Національної Агенції Еразмусу Польщі проект СумДУ «GAMEON – The Introduction Journey to the Game Development for NEETs» зайняв перше місце серед 93 поданих проектних заявок.

Лідер проекту – Fundacja Eduvibes (Польща).

Партнери проекту:

• Sumy State University (Україна).
  • Inercia digital SL (Іспанія)
  • Adiyaman Kultur, Turizm, Egitim ve Kalkinma Dernegi (Турція)
  • Asociatia paradigme educationale (Румунія)

Тривалість проекту – 2 роки.

В рамках проекту передбачається побудова стратегічного партнерства Польщі, України, Іспанії, Турції, Румунії у розробленні підходів неформальної освіти в ігровій індустрії для молоді.

Координатори проекту: Світлана Тарасенко, к.е.н., старший викладач кафедри міжнародних економічних відносин; Войцех Дурановскі, к.е.н., доцент кафедри міжнародних економічних відносин.