Завідувач кафедри міжнародної економіки УАБС отримав Сертифікат тренера від Програми розвитку ООН

Завідувач кафедри міжнародної економіки Петрушенко Ю.М. пройшов навчальний курс від Програми розвитку ООН в Україні і отримав сертифікат тренера для тренерів (ТоТ)

З 11 по 14 лютого 2016 року завідувач кафедрою міжнародної економіки Петрушенко Юрій Миколайович пройшов завершальний модуль навчальної програми тренерів для тренерів «Сталий розвиток за участі громади». Наступним етапом програми передбачено проведення серії тренінгів, один з яких відбудеться в м. Суми.

Також під час зустрічі з представниками офісу ПРООН в Україні було досягнуто згоди щодо підтримки видання чергового тому колективної монографії «Місцевий розвиток за участі громади».