Навчально-науковий інститут бізнесу, економіки та менеджменту
СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Серія семінарів з використання цифрового інструментарію для викладачів та якісної організації студентських практик відбулася в СумДУ в рамках спільного чеського проекту

В рамках спільного чеського проекту “Підтримка потенціалу молодих співробітників університету в сфері освіти і науково-дослідної діяльності в Україні” в СумДУ пройшов триденний семінар з опанування цифровим інструментарієм для викладачів і дводенний семінар щодо забезпечення якості організації практик та стажувань для студентів. Учасники отримали корисну практичну інформацію і зможуть відразу ж застосувати її у своїй повсякденній роботі.

Минулого тижня, а саме 23-27 вересня 2019 року, в СумДУ пройшла серія семінарів для викладачів та представників адміністрації СумДУ, спрямована на підвищення загальної якості підготовки у вищому навчальному закладі. Так, 3-х денний семінар для викладачів з використання цифрових технологій в освітньому процесі зібрав близько 40 зацікавлених учасників з СумДУ та СНАУ, яким мали можливість вивчати і практикувати такі інструменти, як Digital Badges, Quizlet, Kahoot, Padlet, Mentimeter, Office Day. Усім учасникам були вручені сертифікати участі у міжнародному семінарі.

Інший дводенний семінар був орієнтований на викладачів та осіб, відповідальних за організацію виробничої практики та стажування студентів. Вони здобули практичні знання в розробці опитувальника, який згодом може бути використаний для оцінювання зворотного зв’язку зі студентами, які пройшли практичне навчання або програму стажування.

Семінари були організовані в рамках спільного проекту Чеського університету природничих наук в Празі і Сумського державного університету, Сумського національного аграрного університету та Білоцерківського національного аграрного університету за фінансової підтримки Чеського агентства розвитку. Проект має назву “Підтримка потенціалу молодих співробітників університету в сфері освіти і науково-дослідної діяльності в Україні”. Координатором проекту з української сторони є Оксана Замора, доцент кафедри міжнародних економічних відносин ННІ бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету.