Робочий візит доцента ННІ БТ “УАБС” до Грузії

20-26 лютого 2020 року відбувся робочий візит доктора економічних наук, доцента кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування Винниченко Наталії Володимирівни до м. Тбілісі (Грузія), на запрошення Асоціації фінансистів Грузії, з метою обговорення питань щодо покращення управління місцевими фінансами та використання програмно-цільового методу в плануванні та виконанні місцевих бюджетів.  Під час робочих зустрічей обговорювалися кращі практики Грузії і України щодо реалізації програмно-цільового методу бюджетування, оцінки ефективності бюджетного процесу,  участі населення у бюджетному процесі тощо. Програмою візиту було передбачено відвідування  муніципалітетів Зугдіді, Местії та Сигнагі для обміну досвідом  щодо управління місцевими фінансами та його впровадження у вітчизняну практику.