Галерея “академArt” позиціонується як галерея актуального мистецтва. Зміст діяльності галереї полягає в організації виставок українських і зарубіжних художників та фотохудожників, митців сучасних видів мистецтва (таких як інсталяція, ленд-арт, перфоманс, саунд, відео-арт тощо), проведенні творчих зустрічей та науково-популярних лекцій діячів мистецтва та культури, а також занять з учасниками Студії перфомансу.

Галерея зорієнтована на молодіжну аудиторію та глядачів, які цікавляться сучасним мистецтвом. Створення актуального мистецького простору – це спосіб позбавитись стереотипного мислення, зануритись у світ незвичайного, відчути естетику сучасності.

фото

Режим роботи: для студентів, викладачів і співробітників університету – з з 10-00 до 15-30; для гостей – за попередньою домовленістю.

Адреса: 40000, м.Суми, вул. Петропавлівська, 59, каб.2

Телефон для зв’язку: +38 (0542) 66-50-56.

Куратор галереї – Миленкова Римма Володимирівна.

Проведення екскурсій за попередньою домовленістю.

Про галерею

Навчально-науковий інститут бізнес-технологій “УАБС” пропонує студентам, гостям та жителям м.Суми широкий культурно-мистецький простір, існування якого спрямовано на розвиток особистості у європейському культурно-інформаційному полі.

“АкадемArt” галерея зорієнтована на молодіжну аудиторію та глядачів, які цікавляться сучасним мистецтвом. Створення актуального мистецького простору – це спосіб позбавитись стереотипного мислення, зануритись у світ незвичайного, відчути естетику сучасності.

Галерея відкрилася 18 грудня 2013 року за ініціативою в.о. ректора УАБС Козьменка С.М., за підтримки викладачів та співробітників академії.