академикс

Незважаючи на те, що наш виш готує фахівців досить ділових і прагматичних професій, серед студентів багато творчих особистостей. Навчальний заклад дає юнакам і дівчатам прекрасну можливість не лише спробувати свої сили, а й серйозно попрацювати як журналісту.

Газета “Академікс” створена за ініціативою студентів. Назва газети належить колишньому студенту Олександру Хорузіну. Часопис випускають студенти – майбутні банкіри, фінансисти, юристи. При редакції постійно працює майстерня журналістської творчості, яку відвідують юні дописувачі. Вони вчаться брати інтерв’ю, писати замітки, репортажі, статті про події, що відбуваються в академії, та про проблеми молодіжного життя.

Жодна важлива подія, яка відбувається у нашому виші, не проходить повз увагу газети. «Академікс» розповідає про проблеми студентського і молодіжного життя, про яскравих особистостей серед викладачів і студентів, постійно публікує матеріали, присвячені естетичному та духовному вихованню молоді, повідомляє про спортивні досягнення студентів, пропагує здоровий спосіб життя.

Двері редакції завжди відчинені для тих, хто бажає співпрацювати із часописом!

Номери газети 2017-ого року:


АРХІВ НОМЕРІВ