Про історію академії, її буденні справи,численні події, заходи, виставки, презентації та інше можна дізнатись, відвідавши наші медіа ресурси

Студентська телестудія “Zachёt TV” заснована в 2013 році. Мобільність, динамічність, креативність її роботи дає необхідний результат – відеоролики з подіями, що відбулись в академії, та поза її межами цікаві широкому загалу. Головне завдання телестудії – зробити студентське життя ще яскравішим та цікавішим!

Газета “АкадеМіх” створена за ініціативою студентів і регулярно виходить уже 14 років поспіль. Жодна важлива подія, яка відбувається в академії, не проходить повз увагу газети. “АкадеМіх” розповідає про проблеми студентського і молодіжного життя, про яскравих особистостей серед викладачів і студентів, постійно публікує матеріали, присвячені естетичному та духовному вихованню молоді, повідомляє про спортивні досягнення студентів, пропагує здоровий спосіб життя.

Ресурс “Хроніка яскравих подій” надає можливість відстежити всі найбільш вагомі та вражаючі події, що відбулись в академії за минулий місяць, рік. Також ця сторінка виконує функції своєрідного архіву подій та заходів, що привернули до себе увагу.

Багатопрофільна діяльність академії має широкий публічний резонанс. Ресурс “ЗМІ про нас” дає можливість познайомитись з публікаціями, матеріалами, розміщеними в різних засобах масової інформації – газетах, журналах, мережі Інтернет, теле-, радіо-каналах тощо.