Мета проекту: дослідити розвиток банків та банківської справи на Сумщині. Це – велика науково-дослідна робота, в якій відбувається дослідження та систематизація інформації щодо діяльності банківських установ у нашому регіоні, їх історію, персональні дані про людей, особливості функціонування. За результатами дослідження планується створити монографію.

На нашому сайті представлено віртуальну галерею. Можна ознайомитись з результатами дослідження, переглянути історичні документи, фотографії та ін. З часом галерея буде поповнюватись новими історичними матеріалами, які будуть отримані у ході дослідження.

Якщо у Вас є бажання та можливість надати нові історичні факти, документи, спогади, тощо, або є зауваження чи виправлення, які стосуються банківських закладів Сумщини, просимо в такому випадку надсилати їх за нижче вказаною адресою. Всі Ваші пропозиції будуть розглянуті та прийняті до уваги. Запрошуємо до співпраці.

Відповідальний виконавець проекту – канд. екон. наук, доцент Тихенко Сергій Володимирович, e-mail: s.tykhenko@uabs.sumdu.edu.ua).