Мистецький практикум “Український авангард: Історія. Імена. Події”

Мета цього проекту – дати уявлення студентській молоді про український мистецький авангард 1910-20-х рр. і водночас – про тенденції розвитку сучасного візуального мистецтва, розширити уявлення про напрямки діяльності митців на сучасному етапі, познайомити з художньою практикою візуального українського мистецтва.

Поява цього проекту спирається насамперед на практику діяльності галереї мистецтв “Академічна”, яка має на меті знайомство студентів і викладачів нашого вишу з сучасним мистецтвом, а також багаторічним спілкуванням з кандидатом мистецтвознавства, професором Дмитром Горбачовим – всесвітньовідомим знавцем історії українського мистецького авангарду.

Мистецький практикум “Український авангард: Історія. Імена. Події” проводиться щорічно і розрахований на участь у ньому студентів і викладачів вищих навчальних закладів не тільки Сум, але й Києва, Харкова, Черкас, Львова і Севастополя.