Лекції на тему «Основи відкриття та ведення бізнесу в умовах євроінтеграції»

19-20 листопада на базі Сумського районного центру зайнятості проведено дводенний інтенсивний курс лекцій на тему «Основи відкриття та ведення бізнесу в умовах євроінтеграції».

Даний курс впроваджується в рамках модуля Жана Моне «Європейські студії освіти з фінансів: дослідження то розповсюдження європейського досвіду в галузі освіти з фінансів серед населення», що фінансується Європейським Союзом за програмою ЄС Еразмус+.

Учасниками інтенсивного курсу лекцій стали особи, що знаходяться на обліку в регіональному відділенні центру зайнятості та планують розпочати власний бізнес.

Д.е.н., професор Лєонов С.В. ознайомив учасників проекту із основами ведення бізнесу за наступними темами: сутність та форми бізнесу; правова база підприємницької діяльності; фінансова складова започаткування та розвитку бізнесу; маркетинг, ціноутворення, реклама та комунікації на підприємстві; навколишнє середовище підприємства та питання фінансової безпеки суб’єкта господарювання; банківські та інші фінансові послуги для малого бізнесу; аналіз підприємницької діяльності та її контроль; підприємницькі ризики та податкова культура.

Особливу увагу професор Лєонов С.В. приділив проблемі формування несприйняття корупції членами суспільства.

По закінченню курсу відбулося обговорення актуальних питань організації власної справи, зокрема пошуку оптимальних джерел його фінансування.

Інформацію підготували
доцент кафедри фінансів О.В. Люта