Грант Еразмус+ на реалізацію проектів академічної мобільності

Українська академія банківської справи отримала можливість реалізувати проект академічної мобільності в співпраці з Університетом Перуджі (м. Перуджі, Італія) в рамках грантової програми ЄС Еразмус+

Еразмус+ – освітня програма ЄС, спрямована на активізацію міжнародної співпраці та підвищення мобільності студентів, викладачів, науковців європейських університетів та вищих навчальних закладів асоційованих країн на всіх континентах.

На початку 2015 року в рамках проведення зимової школи Жана Моне в Українській академії банківської справи почалася тісна співпраця академічного координатора проекту, доцента кафедри банківської справи Сисоєвої Л.Ю. з професором кафедри Жана Моне Крістіано Перугіні з університету Перуджі http://www.unipg.it/en/ (Італія). Так, професор італійського університету, маючи значні успіхи і досягнення в питаннях європейської інтеграції, надавав консультації і інформаційну підтримку під час проведення школи.

Наступним кроком співпраці стала підготовка спільної заявки координаторів від УАБС і університету Перуджі для отримання гранту в рамках програми Еразмус+ за напрямком KA1: кредитна мобільність.

14 березня 2016 р. стало відомо, що італійський університет отримав позитивне рішення від Національного італійського агентства Еразмус+. На протязі наступного року вищі навчальні установи мають право здійснювати діяльність, яка має назву «Міжнародна кредитна мобільність», що передбачає обмін студентами і співробітниками. Мобільність має двосторонній характер.

Академічний координатор проекту – Сисоєва Л.Ю., доцент кафедри банківської справи.

Адміністративний координатор проекту – Хвостов С.Л., начальник відділу міжнародних зв’язків та наукового співробітництва.

Інформацію підготував
Хвостов С.Л.