Продовжується спільний проект кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування ННІБТ “УАБС” і групи компаній «Інтелект-Сервіс»

Група слухачів зі студентів спеціальності «Облік і оподаткування» завершила вивчення сертифікованого курсу фірми «M.E.Doc», який було проведено на базі Центру з консультаційної підтримки і облікового супроводження соціальних ініціатив та бізнесу кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування ННІ БТ «УАБС» СумДУ.

Протягом місяця студенти вивчали можливості використання прикладного рішення «M.E.Doc». Кожен учасник отримав свідоцтво фірми M.E.Doc, що підтверджує можливості практичного застосування отриманих ним теоретичних знань. На ринку бухгалтерських послуг дане свідоцтво сприймається як свідчення професійних компетенцій випускників спеціальності «Облік і оподаткування» та істотно підвищує їх професійний статус.

_4