Організація та проведенні воркшопів в Угорщині у рамках проекту Erasmus +

З 24 по 29 вересня 2018 року відбувся воркшоп у школі м. Халастелек (Угорщина) до організації і проведення якого було залучено доцента кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування Серпенінову Юлію Сергіївну в рамках роботи проекту  S.P.E.E.D. (Sustainability, Power, Education, Entrepreneurship, Development) (Стійкість, Енергетика, Освіта, Підприємництво, Розвиток) програми Еразмус +.

Протягом воркшопу студенти та викладачі школи у м. Халастелек отримали теоретичні знання та практичні навички щодо ключових аспектів підприємництва.

Так, Серпенінова Ю. С. провела теоретичний блок даного заходу, а саме, студенти отримали базові знання щодо бізнес-планування, маркетингових досліджень та основ складання фінансової звітності. З метою знайомства зі специфікою місцевого оподаткування та підходом до практичної реалізації бізнес-плану було запрошено представників місцевих банків та підприємництва, які ознайомили учасників програми з особливостями роботи малого та середнього бізнесу в Угорщині. В останній день роботи воркшопу студенти презентували концепції власних бізнес-проектів на основі отриманих знань.

Таким чином, завдяки вдалому поєднанню теоретичних знань, консультацій з практиками та експертами, всі учасники воркшопу отримали цікавий досвід, корисні навички та яскраві емоції.