Новий спільний проект «Міжнародна кредитна мобільність: співпраця між Чеською Республікою та Україною» (2020-2022)

Влітку 2020 року розпочався дворічний спільний проект Чеського університету природничих наук м. Прага (CZU) та СумДУ та СНАУ під назвою «Міжнародна кредитна мобільність: співпраця між Чеською Республікою та Україною» в рамках програми Еразмус+. Координатор проекту з української сторони для СумДУ – доцент кафедри міжнародних економічних відносин ННІ бізнес-технологій «УАБС» СумДУ Оксана Замора. Загальний бюджет: 85,150 євро.

Основною метою проекту є підтримка мобільності студентів та викладачів серед партнерів проекту з Чехії та України. Всього буде організовано 22 мобільностей, серед яких:

– мобільність 12 студентів (магістрів або студентів-бакалаврів протягом 1 семестру) та 2 аспірантів (3 місяці) від СумДУ та СНАУ до CZU,

– по 1 аспіранту з CZU в кожен університет,

– 8 викладачів загалом, зокрема 3 викладачів (кожен протягом 10 днів) від кожного університету до Чехії,

– 2 викладача від CZU до України (1 до СумДУ та 1 до СНАУ, кожен протягом 10 днів).

Українські студенти матимуть можливість навчатися англійською мовою та отримати 30 кредитів ETCS на семестр за успішно виконані обрані предмети.

Більше за посиланням: