Лекція від випускника УАБС – представника Державної аудиторської служби для студентів ННІБТ “УАБС”

22 березняЗаступник начальникавідділу Управління Північно-східного офісу Державної аудиторської служби в Сумській області, кандидат економічних наук Есманов Олексій Миколайович прочитав лекцію для студентів 4-го курсу спеціальності «Облік і аудит» у межах дисципліни «Аудит» на тему: «Основні засади здійснення державного аудиту».

Він розповів про свій десятирічний шлях від випускника спеціальності «Облік і аудит» нашого вищого навчального закладу до успішного практика. Також Есманов О.М. розкрив основні завдання та функції органів Державної аудиторської служби України. Наголосив на особливостях державного фінансового  аудиту та державного фінансового контролю в сучасних умовах. Питання лекції розкриті Олексієм Миколайовичем привернули увагу студентської аудиторії, яка активно включилась у їх обговорення.