«Кар’єра: точно в ціль» разом з KPMG

6 квітня 2017 року в Конгрес-центрі СумДУ відбулася зустріч з представником компанії KPMG, яка мала на меті зорієнтувати студентів у особливостях сучасного ринку праці та сприяти їхньому працевлаштуванню.

6 квітня 2017 року студенти економічних спеціальностей СумДУ зустрілися з представником компанії KPMG Левчук Галиною – старшим спеціалістом з підбору персоналу. Компанія KPMG надає аудиторські, податково-юридичні та консультаційні послуги клієнтам, серед яких – великі українські та міжнародні компанії, а також ряд неурядових організацій та фінансових інститутів.

Більше 70 студентів різних спеціальностей ННІ бізнес-технологій «УАБС» та ННІ ФЕМ ім. Балацького О.Ф. прийняли участь у лекції-дискусії «Кар’єра: точно в ціль».

Представник компанії розповіла студентам про кар’єрні можливості в KPMG, а також поділилася секретами технології пошуку роботи, правильного складання резюме та підготовки до співбесіди. Студенти отримали можливість поспілкуватися HR-менеджером, дізнатися про особливості роботи з «перших вуст» та отримати інформацію про наявні вакансії, вимоги та винагородження.

Крім того, учасники зустрічі мали змогу перевірити свої сили та пройти пробне тестування, як і претенденти на роботу в компанії.

t2 t3 t5