Кафедра іноземних мов ННІ БТ “УАБС” знову у професійному розвитку!

І знову викладачі кафедри іноземних мов на шляху до професійної досконалості – цього разу на двох денному ІІІ Форумі викладачів англійської мови, який потрапляє добі стратегічних змін у реформуванні вищої освіти в Україні, що відбувся у У Київському національному торговельно-економічному університеті (КНТЕУ) 8-9 листопада 2019 року.
Завідуюча кафедрою Людмила Вадимівна Гнаповська разом з доцентами Аллою Олександрівною Ходцевою і Іриною Володимирівною Ляшенко взяли участь у серії тренінгів для небайдужих професіоналів, які готові стати на шлях позитивних змін на часі у реформуванні системи викладання іноземної мови в університетах. Досвідом через практичні тренінги і воркшопи звіряли видатні фахівці провідних вишів України, керівники міжнародних організацій і спілок викладачів англійської мови, чільні європейські тренери і професори, відповідальні особи з Міністерства освіти і науки України і Британської ради, що разом допомогло досягти чітких шляхів і структури змін до якісного викладання. Вдале спілкування і плідна робота на практичних заняттях подарували ряд перспективних практичних ідей для втілення у роботі кафедрі.