Доцент кафедри іноземних мов Сумського державного університету «ERI BT UAB» Ірина Ляшенко навчалась на 8-тижневому онлайн заході професійного розвитку «Інтеграція навичок критичного мислення в дослідженні культури в умовах навчання англійської мови”, який був проведений компанією World Learning в рамках програми American English (AE) E-Teacher Program. Ця програма спонсорується Державним департаментом США, і адмініструється офісом FHI 360.

Цей курс мав на меті покращити міжкультурну компетентність та навички критичного мислення. Навчання також мав на меті  вдосконалити вміння навчити цього студентів. Для цього в курсі була використана модель досвіду навчання, яка базується на досвіді реального життя. Тижні навчання були сповнені неординарних завдань на вирішення проблем та критичних ситуацій мислення, нових знань з культурного і міжкультурного досвіду,, аналізу їх з різних точок зору та застосування навчання до життя та практики. Цей курс розвинув навички планування уроків, стратегій рефлексії, інтеграції навичок критичного мислення у викладання англійської мови, дав можливість спілкуватися з професіоналами та колегами з багатьох країн, ділитися досвідом та здобувати нові ідеї.