Інклюзивний проєкт з Community Public Art за участю доцента кафедри іноземних мов Римми Миленкової

Доцент кафедри іноземних мов Римма Миленкова реалізувала інклюзивний проєкт з  Community Public Art у Сумській спеціальній школі за підтримки Сумської міської ради та галереї BureauArt.

До створення малюнку були залучені учні старших класів, зокрема ті, хто потребує корекції розумового та фізичного розвитку. Молоді люди через візуалізацію ідей відповідали на питання стосовно своїх майбутніх планів – якого майбутнього вони очікують, які професії оберуть, що запам’ятають зі школи. Проект було створено за допомоги стипендіата програми ім. Фулбрайта в Україні Міши Тютюника (M.Dot), який був головним художником проекту і працював зі школярами як особисто, так і у форматі онлайн.