Перший кубок ректора академії зі стрільби

18 вересня на базі олімпійської підготовки збірної команди України з біатлону, ДЮСШ “Динамо” с. Токарі Сумського району пройшов день цивільної оборони, в програмі якого відбувся Перший кубок ректора академії зі стрільби.

Прохолодний осінній день не зіпсував настрій викладачам та співробітникам академії, які виїхали в урочище Токарі Сумського району для участі в заході, який був організований ректоратом, профспілковим комітетом та кафедрою фізичного виховання, а навпаки краса осіннього лісу, командний дух учасників дозволив провести день цивільної оборони та перший кубок ректора зі стрільби на високому рівні.

Змагання проходили в індивідуальному заліку та в естафеті. Переможцями в індивідуальній першості стали:

Серед чоловіків:

• І місце – Пасічник Андрій Володимирович;
  • ІІ місце – Петрушенко Юрій Миколайович;
  • ІІІ місце – Макаренко Андрій Вікторович.

Серед жінок:

• І місце – Макаренко Олена Євгенівна;
  • ІІ місце – Семакіна Світлана Павлівна;
  • ІІІ місце – Тевікова Галина Василівна.

В естафеті приймали участь п’ять команд по чотири учасника. За результатами стрільби та часу були визначені три команди переможців.

Усі переможці були нагороджені призами від профспілкового комітету академії. Учасники виявили бажання щоб започатковані змагання стали традиційними і проводились щороку.

Інформацію підготувала
начальник Регіонального центру підвищення кваліфікації