Навчально-науковий інститут бізнесу, економіки та менеджменту
СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Другий день міської спартакіади з фут залу серед викладачів ВНЗ

Зустріч команди «УАБС НБУ» з командою «СумДУ»

Перший тайм влучним ударом супернику розпочав Юрій Петрушенко, На 7 хвилині забив гол Станіслав Алфьоров. За ним знову в ворота влучив Юрій Петрушенко. З розривом в один м’яч завершився перший тайм з рахунком 4: 3 на користь команди «СумДУ». В другому таймі наша збірна з честю відстоювала свої ворота, але все ж поступилася супернику. На 29 хвилині пробив Юрій Петрушенко та на останніх секундах влучно забив Тарас Савченко. Рахунок склав 8:5. Завтра відбудеться фінальна гра з командою «СНАУ» о 15-00 год. Підтримаємо нашу команду!