Життя в мереживі

3 квітня о 15.00 у виставковому залі “Філантроп” , наукова бібліотека УАБС НБУ, відкрилась персональна виставка витинанок Любові Ярцової (Михайленко) “Життя в мереживі”.

Уже десятий рік поспіль свої витинанкові фантазії втілює в життя майстриня Любов Ярцова, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

На виставці представлені роботи, виконані в останні роки. Витинанки відображають сюжет однієї великої мереживної казки, найтепліші моменти з життя майстрині – дитинство, юність та зрілі роки. Це – “Дідусева пасіка”, “Старенька груша”, “Бабусині вареники”, “Мамина колискова” , “Косовиця” “Диво-писанка”, “Ой писали писанку”, “Зустріч весни”. Багатоколірні роботи, з використанням симетричної композиції, розкривають різні сюжети. Витинанки мають свою художню привабливість, змістовність та декоративну красу.

УАБС НБУ

Виставка діяла з 3.04 по 16.04. 2015 р.