Радянська аркадія

З 17 травня по 15 червня у виставковому залі “Філантроп” проходила виставка картин полтавського художника Леонтія Вішталя (із колекції Сергія Гуцана та Валерія Панасюка).

Відкриття виставки співпало з цікавим дійством- “Ніч музеїв в Сумах”. Виставковий зал “Філантроп” був одним з шести об’єктів, які презентували мистецьке середовище Сум в цей день. Відкриттю передувала майже двохгодинна програма-шоу на площі перед бібліотекою. Фестиваль “Мотанка-фест”, виступи шести дитячих колективів вихованців Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, показ моделей від Артіль-моди – глядачі отримали масу позитивних емоцій.

Леонтій Вішталь, самодіяльний художник, працював в стилі наїву. Багато з його творів мають не тільки художню, але й документально-історичну цінність.